Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Tuğçe Özer ve Personel Genel Müdürlüğü İşçi ve Sözleşmeli Personel Daire Başkanı Bülent Merdan, Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Daire Başkanları Özer ve Merdan, Şırnak’ta 2020 yılında yapılan çalışmalar hakkında, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK’ten genel bir bilgi aldılar.
 
MÜDÜRLERLE TOPLANTI YAPILDI

Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK, Şube Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Yurt Müdürleriyle genel bir değerlendirme toplantısı yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı Tuğçe Özer ve Personel Genel Müdürlüğü İşçi ve Sözleşmeli Personel Daire Başkanı Bülent Merdan, birim Müdürleriyle yaptıkları toplantının ardından yurt binalarını ve tesisleri ziyaret edip, Gençlik Merkezimizde yapılan çalışmaları yerinde inceleyip programlarını sonlandırdılar.“YENİ TALEPLERİMİZİ İLETTİK”
Daire Başkanlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK; “Daire Başkanlarımız Sayın Tuğçe Özer ve Sayın Bülent Merdan’la yurt binalarımızı ve tesislerimizi ziyaret ettik. 2020 yılının genel bir değerlendirmesini yaptık. 2021 yılında Şırnak’ta mevcut bina ve tesislerimize ilaveten ihtiyaç duyduğumuz alanlarda taleplerimizi ilettik. Merkez başta olmak üzere ilçelerimize yeni tesislerin kazandırılması konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Kendilerini Şırnak’ta ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.” diye konuştu.